קטלאנית מילים שהגייתן בהמתנה

שפה: קטלאנית [Català] בחזרה לקטלאנית

278 מילים ממתינות להגייה. בחזרה לקטלאנית [Català]
  • הקלט הגייה לquillar-sequillar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לqueixalejarqueixalejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לpalparpalpar [verbos, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לqueixalarqueixalar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לquitarquitar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לquarellar-sequarellar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לquintarquintar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לqüestionarqüestionar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לqüestionejarqüestionejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לquerar-sequerar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לquintuplicarquintuplicar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לquintaessenciarquintaessenciar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לquimificarquimificar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לquissolarquissolar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לquilificarquilificar [biología, alimentación, digestión, quilo, alimento, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לpallarpallar [verbo, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לpalatalitzarpalatalitzar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לobscurirobscurir [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לobstarobstar [verbo transitivo direto, verbo transitivo indireto, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לpalmetejarpalmetejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לpal·liarpal·liar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לpalesarpalesar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לpaladejarpaladejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לpairar-sepairar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לobstinar-seobstinar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לobsedirobsedir [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לobstaculitzarobstaculitzar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לobsessionarobsessionar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לobsequiarobsequiar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • הקלט הגייה לobstruirobstruir [verb - infinitiu, verb - infinitive]
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא