קטלאנית מילים שהגייתן בהמתנה

שפה: קטלאנית [Català] בחזרה לקטלאנית

79 מילים ממתינות להגייה. בחזרה לקטלאנית [Català]
  • הקלט הגייה ל [filòsof, philosopher, teòleg, theologist, publishers, publisher, Editorial, editors, editor]
  • הקלט הגייה לAnselm de BecAnselm de Bec [filòsof, philosopher, teòleg, theologist]
  • הקלט הגייה לbadalotbadalot
  • הקלט הגייה לbarnabarna [színek, color, melléknév, names]
  • הקלט הגייה לRamon SibiudaRamon Sibiuda [theologist, teòleg, philosopher, filòsof]
  • הקלט הגייה לCareiCarei [Cities in Romania]
  • הקלט הגייה לcubellcubell
  • הקלט הגייה לcoverolcoverol
  • הקלט הגייה לAramAram [bible, wire, california, fial de fer crancut, fial de ferre, de coire, peace, Bible Name]
  • הקלט הגייה לcloacacloaca [ciencia, ciencias naturais, Réptiles, anatomia, sostantivo, zoology, anatomy, noun, body parts]
  • הקלט הגייה לllibretallibreta [llambión]
  • הקלט הגייה לbanban [monosyllable, ban]
  • הקלט הגייה לCarreraCarrera [sustantivo femenino calle]
  • הקלט הגייה לtabolatabola
  • הקלט הגייה לfomentfoment [verb]
  • הקלט הגייה לganyimsganyims [food and drink, food and drink Catalan food, gastronomy, gastronomia, gastronomia catalana, menjar]
  • הקלט הגייה לalidemalidem [food and drink, food and drink Catalan food, gastronomy, gastronomia, gastronomia catalana, menjar]
  • הקלט הגייה לmig-raustmig-raust [food and drink, food and drink Catalan food, gastronomy, gastronomia, gastronomia catalana, menjar]
  • הקלט הגייה לoliaiguaoliaigua [food and drink, food and drink Catalan food, gastronomy, gastronomia, gastronomia catalana, menjar]
  • הקלט הגייה לpanadonspanadons [food and drink, food and drink Catalan food, gastronomy, gastronomia, gastronomia catalana, menjar]
  • הקלט הגייה לrebaixinatrebaixinat [food and drink, food and drink Catalan food, gastronomy, gastronomia, gastronomia catalana, menjar]
  • הקלט הגייה לescumallescumall [food and drink, food and drink Catalan food, gastronomy, gastronomia, gastronomia catalana, menjar]
  • הקלט הגייה לflamarflamar [verb - infinitive, verb - infinitiu]
  • הקלט הגייה לflamarejarflamarejar [verb - infinitive, verb - infinitiu]
  • הקלט הגייה לflamulejarflamulejar [verb - infinitive, verb - infinitiu]
  • הקלט הגייה לflanquejarflanquejar [verb - infinitive, verb - infinitiu]
  • הקלט הגייה לflastonarflastonar [verb - infinitive, verb - infinitiu]
  • הקלט הגייה לflairosejarflairosejar [verb - infinitive, verb - infinitiu]
  • הקלט הגייה לcapircapir [verb - infinitive, verb - infinitiu]
  • הקלט הגייה לcapissarcapissar [verb - infinitive, verb - infinitiu]