הגייה

תוכל לבחור שפה כדי לראות את המילים הממתינות להגייה בשפה זאת.

  • הקלט הגייה לCócra Cócra
  • הקלט הגייה לceaist ceaist
  • הקלט הגייה לfaeilí faeilí
  • הקלט הגייה לRáith na Ríogh Ráith na Ríogh [Hill of Tara, County Meath, Neolithic, history]
  • הקלט הגייה לsicíní sicíní
  • הקלט הגייה לghlacfair ghlacfair
  • הקלט הגייה לchuachadh chuachadh
  • הקלט הגייה לtógadh tógadh
  • הקלט הגייה לtnáitheadh tnáitheadh
  • הקלט הגייה לar chuireadh ar chuireadh
  • הקלט הגייה לtagadh tagadh
  • הקלט הגייה לdriogadh driogadh
  • הקלט הגייה לa chuireadh a chuireadh
  • הקלט הגייה לchuireadh chuireadh
  • הקלט הגייה לthógadh thógadh
  • הקלט הגייה לdháileadh dháileadh
  • הקלט הגייה לndéanfadh ndéanfadh
  • הקלט הגייה לghearradh ghearradh
  • הקלט הגייה לbhriseadh bhriseadh
  • הקלט הגייה לféachadh féachadh
  • הקלט הגייה לtugadh tugadh
  • הקלט הגייה לchailleadh chailleadh
  • הקלט הגייה לghlanadh ghlanadh
  • הקלט הגייה לchroitheadh chroitheadh
  • הקלט הגייה לbéiceadh béiceadh
  • הקלט הגייה לbhuaileadh bhuaileadh
  • הקלט הגייה לsheinneadh sheinneadh
  • הקלט הגייה לseinneadh seinneadh
  • הקלט הגייה לdhíoladh sí dhíoladh sí
  • הקלט הגייה לdhíoladh dhíoladh
  • הקלט הגייה לcuaigh cuaigh
  • הקלט הגייה לmúsclaíodh músclaíodh
  • הקלט הגייה לosclaíodh osclaíodh
  • הקלט הגייה לd'athraíodh d'athraíodh
  • הקלט הגייה לmaraíodh maraíodh
  • הקלט הגייה לLabhraíodh Labhraíodh [passive, past tense]
  • הקלט הגייה לthuigfí thuigfí
  • הקלט הגייה לchloisfidh chloisfidh [clois]
  • הקלט הגייה לléifimid léifimid [Irish]
  • הקלט הגייה לd'imreofaí d'imreofaí
  • הקלט הגייה לDheineadar Dheineadar
  • הקלט הגייה לbeadh beadh
  • הקלט הגייה לcaithigí caithigí [caith conjugation]
  • הקלט הגייה לgo gcaithe go gcaithe [caith conjugation]
  • הקלט הגייה לa chaithfidh a chaithfidh [caith conjugation]
  • הקלט הגייה לchatí chatí [caith conjugation]
  • הקלט הגייה לa chaitheadh a chaitheadh [caith conjugation]
  • הקלט הגייה לchaithidís chaithidís [caith conjugation]
  • הקלט הגייה לchaitheadh sé chaitheadh sé [caith conjugation]
  • הקלט הגייה לchaiteá chaiteá [caith conjugation]